.

.

Нова стандардна замена на кабината на кабината на предниот патник, се вклопува во 1967 година- Форд Бронко

Нова стандардна замена на кабината на кабината на предниот патник, се вклопува во 1967 година- Форд Бронко

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедиме широк спектар на компоненти за замена со висок квалитет, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандарден монтажа на предната кабина на патникот за замена, 20 x, 20 x, 20 x 28. Тој е дизајниран да ја замени постојната монтажа на кабината за камиони. Тоа одговара на вашиот Форд Бронко од 1967-1979 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нова стандардна замена на кабината на кабината на предниот патник, се вклопува во 1967-1979 Форд Бронко 20 x 28, изработен од челик. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. FITS SELECT : 1975-1979 FORD F150 1967-1979 FORD F100 1967-1979 FORD F250 1967-1979 FORD BRONCO 1967-1979 FORD F350 1974 Ford Motorchome Chassis и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот вклопен Виџет за проверка.

За производот

Купувачите избираат и