.

.

Трговска марка ликовна уметност Que Sera Sera Canvas Art by Carrie Schmitt, Black Matte, Birch Frame

Трговска марка ликовна уметност Que Sera Sera Canvas Art by Carrie Schmitt, Black Matte, Birch Frame

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска марка ликовна уметност „Que sera sera“ платно уметност од Кери Шмит, Црна мат, рамка од бреза : Уметник : Кери Шмит. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Купувачите избираат и