.

.

Collection Collection Collectionенски Fayre Tru Comfort Foam се лизга на лизгање на рамни сандали

Collection Collection Collectionенски Fayre Tru Comfort Foam се лизга на лизгање на рамни сандали

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Висина на платформата : рамен инч. Поставена : Faux кожа. Тип на рамна потпетица : единствено. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : единечен опсег. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Горниот материјал : Веганска кожа. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Со нивните луксузни вегански кожа и детали за лак, сигурно ќе се најдете да го достигнувате овој стил цело лето. Стил на пети : Отворено. Ширина на чевли : Среден. Висина на платформата : рамен инч. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Стил на пети : Отворено. Ширина на чевли : Среден. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Тип на затворање : Лизгање. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Стил на пети : Отворено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Горниот материјал : Веганска кожа.Нашите сандали на Фајр од колекцијата ournouree ќе ви ја дадат целата самодоверба што ви е потребна за да шетате низ градот во стил. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Поставена : Faux кожа.

За производот

Купувачите избираат и