.

.

Гориво уникатен ранец на товар на товар на отворено, средно сиво

Гориво уникатен ранец на товар на товар на отворено, средно сиво

DEN 319.36

Од стока
Достапно.

Идеалните употреби се неограничени со ранецот на вчитување на товарот на товарниот товар Unisex. Патувајте каде било, овој ранец е дизајниран со вас на ум, и изработен во густи, издржливи материјали и мулти-тешки прегради. Опремено со повеќе надворешни прегради, лесни влечење на патент и џеб за внатрешни работи, оваа торба е спакувана со џем со вредност! Со својот голем капацитет за чување на вашите работи, обезбедувањето на вашите работи со удобност и леснотија никогаш не стана толку лесно. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 13,5 ”W x 18,75” H x 7.25 ”D; Ширината се мери преку дното на торбата . Затворање : Затворање на поштенски патенти. Ленти : горната рачка; Прилагодливи, ленти со рамо. Ockебови : Три оддели за предна организација со лесен пристап; Две странични џебови за хидратација. Карактеристики : Главен оддел за врвен пристап за лесно пакување и складирање; Воен инспириран троен синџир на маргаритки ви овозможува да ги кликнете копчињата, големи шишиња со вода или друга опрема; Внатрешниот лаптоп оддел има до 15 "лаптоп; подложен грб со голема густина; солиден дизајн карактеристики; армиран долен панел. Унисекс ранец на товарот на товарниот товар од гориво од гориво.

За производот

Купувачите избираат и