.

.

Вентура Амстердам Бустер заклучување

Вентура Амстердам Бустер заклучување

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Заклучувањето на Вентура Амстердам нуди уникатно решение за вашите безбедносни потреби. Со својот преден или заден систем за монтирање, ова заклучување инспирирано од Холандија е идеално за велосипедистот во движење. Вентура Амстердам засилувач за засилување : Зајак за заклучување на велосипеди и засилувач на сопирачките комбинирани во едно. Може да се монтира на велосипеди со суспензија или без. Може да се прицврсти на престојот на седиштата. Совршена опција за патничкиот велосипед. На картичка за заглавие.

За производот

Купувачите избираат и