.

.

Wolverine 6 Директно прицврстување на водоотпорни чизми за работа со меки пети

Wolverine 6 Директно прицврстување на водоотпорни чизми за работа со меки пети

DEN 879.84

Од стока
Достапно.

Овој машки 6 "Волверин водоотпорен мек пети работи работи напорно и игра исто толку напорно. Темно кафеавиот багажник секогаш изгледа добро. Висината на вратилото за подигање и меката пети се совршени за активности за кои е потребно низа движење. Работа. Водоотпорна Кожа. Отстранлив перница Ева стапало. Мека пети. Отпорна на лизгање.

За производот

Купувачите избираат и