.

.

Трговска марка ликовна уметност Art Nouveau Zodiac Scorpio Canvas Art by Color Bakery White Matte, рамка од дрво

Трговска марка ликовна уметност Art Nouveau Zodiac Scorpio Canvas Art by Color Bakery White Matte, рамка од дрво

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Арт Нову Зодијак Скорпија“ платно уметност по бои пекари бела мат, дрвена рамка : уметник : пекара во боја. Тема : Фантазија. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Купувачите избираат и