.

.

Софија фармерки, женски роза кривини со висок пораст уништени слаби фармерки

Софија фармерки, женски роза кривини со висок пораст уништени слаби фармерки

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Сечење на работ. Овие фармерки на глуждот од фармерки од Софија нудат гроздобер привлечност со искинато завршување. Уживајте во сезоната на разноврсност додека ги спарувате со еден од опремените каросерии на Софија или џемпери за изјави. Исклучиво на. Пара Нуестра Комунидад де Хабла Хиспана : Иновации. Estos Jeans con curvas y largo hasta el tobillo de sofia фармерки од Recen un untractivo изгледаат типо гроздобер con un un acabado raído. Disfruta de la Versatilidad en todo momento al combinarlos con uno de los bodis entallados o lllamativos suéteres de sofia. Ексклузивен en. Материјал : 66% памук/28% полиестер/4% вискоза/2% спандекс/66% алгодон; 28% Полистер; 4% вискоза; 2% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla 4. Fit : Curvy Fit; слаба нога; Должина на глуждот/тал -con curvas; Корте Абдедо; Ларго Хаста ел Тобило. Подигање и инсејм : високи; 27 ”inseam/tiro alto; 27 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Затворање на копчињата со поштенски мува; Јамки за појас/Cierre de Botón Con Cremallera; Презилис пара Цинтун. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Зошто ќе го сакате : Добијте фигура што се вклопува со трендовски потресени детали/te ofrece un corte que viorce tu figura con modernos destalles desgastados. Beyенски високи фармерки со виткање од фармерки од Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

За производот

Купувачите избираат и