.

.

Богатствата НА каролина SS8154-ЗНАМЕ-Родителска Дама со Нејзиното Норвешко Знаме Елхаунд, повеќебојна

Богатствата НА каролина SS8154-ЗНАМЕ-Родителска Дама со Нејзиното Норвешко Знаме Елхаунд, повеќебојна

DEN 143.68

Од стока
Достапно.

Богатствата НА КАРОЛИНА SS8154-ЗНАМЕ-Родителска Дама со Нејзиното Норвешко Знаме Елхаунд, разнобојна Овој дизајн е достапен и во големината на градината (мала) и во големината на куќата (голема). 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел Од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

За производот

Купувачите избираат и