.

.

Граници помлади Капри хеланки 2-пакет

Граници помлади Капри хеланки 2-пакет

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Без граници на јуниорите на Јуниорс, нозе може да биде основна ставка каде и да одите. Направено од памук со мешавина од спандекс, тоа ќе одговара на вашето тело со удобност. Оваа пакет со 2-пакети е ексклузивно на Интернет. Должина на капри; еластична лента за половината; Пакет со 2 пакувања.

За производот

Купувачите избираат и