.

.

Сет за кратки ракави на Big Chill Boys Rashguard и пливање, големини со 4-14

Сет за кратки ракави на Big Chill Boys Rashguard и пливање, големини со 4-14

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Осигурете се дека вашето малечко е подготвено со овој "Ајкула напад " Рашгуард и сет за појавување на багажникот за пливање. Еластичното стебло на лентата за половината има дополнително влечење за дополнително вклопување кога е потребно, го прави ова совршено шорцеви на плажа или базен. Ова багажникот за пливање е лесно влечење со краток преглед на мрежа. Полиестерската ткаенина ќе резултира во лесно миење и грижа. УВ заштита. Краток вметнување на мрежа. Повлечете ја.

За производот

Купувачите избираат и