.

.

Примарен челик од не'рѓосувачки челик искривена шипка пред и заден пост обетки обетки

Примарен челик од не'рѓосувачки челик искривена шипка пред и заден пост обетки обетки

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Донесете ги ушите сите вистински вид на внимание со овие прекрасни предни и задни обетки. Одликувајќи се со дизајнирани шипки и отворени кругови, овие обетки за детали за текстура со текстура од 68х5мм се стилизирани од не'рѓосувачки челик. Секогаш гламурозни, овие обетки се обезбедени со затворање на пост и притискање на грбот. и предметот на задниот дел пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подароци. Проверка на потеклото : Кина од не'рѓосувачки челик, пост и притискање назад.

За производот

Купувачите избираат и