.

.

Кожа од ФАУ ФАУ во Мелроус

Кожа од ФАУ ФАУ во Мелроус

DEN 311.84

Од стока
Достапно.

Овие класични сандали од T-Sprap Thong имаат сложени детали за пресврт со испреплетени кожни ленти со суровини со суровини и модерна квадратна пети. 100% кожна кожа. Амортизирани табани. Се лизга на. Обичен стил. Избришете со чиста крпа. Висина на пета : 0,25 во . Возрасна група : Возрасна.

За производот

Купувачите избираат и