.

.

- - БЕЛА Дама Вела БОЈА ШАРМ ТЕЧНА Трајна боја На Коса, Сива Покриеност Коса Скалпот Главата на в ЕЛЕКШОП Надразнување Чешел

- - БЕЛА Дама Вела БОЈА ШАРМ ТЕЧНА Трајна боја На Коса, Сива Покриеност Коса Скалпот Главата на в ЕЛЕКШОП Надразнување

DEN 263.52

Од стока
Достапно.

Овој комплет вклучува количина На (1) Елегантен Премиум Јаглероден Чешел За Задевање Отпорен На Топлина, кој Е антистатички, лесен, издржлив чешел со специјално дизајнирани рачки за нелизгање. Овој повеќенаменски чешел може да се користи и за плетење и задевање на косата. 5 метални иглички. ГАРАНТИРАНО АВТЕНТИЧНО И ОРИГИНАЛНО ОД ЕЛЕКШОП што е тоа : за жива боја на коса што воодушевува, изберете Шарм Во Боја На Боја Течна Боја на Коса! Тоа е трајна боја за коса која доаѓа во низа убави, носливи нијанси, од длабоко, сончево црно до живописно црвено. Ќе најдете кул и топли тонови за избор. Што прави : кога се користи со развивач на боја на коса, оваа течна боја на коса ќе ви даде рамномерен резултат на боја што трае. Може да очекувате до 100% сива покриеност со само една апликација! Што друго треба да знаете : оваа течна боја на коса има прекрасен, цветен мирис што ќе ви се допадне! Формулиран е и со Технологија На Течност, која безбедно ги врзува молекулите на бојата со вашите нишки-накратко, бојата ќе трае и трае! Исто така, ја зголемува сивата покриеност, така што нема да бидат потребни повеќе процеси во боја. Т-18-Бела Дама Вела БОЈА ШАРМ ТЕЧНА Постојана боја На Коса, 100% Сива Покриеност Коса Скалпот Главата-Пакет од 1 w/ ЕЛЕКШОП Надразнување Чешел.

За производот

Купувачите избираат и