.

.

Професионална Шминка Грабеж На Пари На Нетфли, Епски Ајлајнер За Мастило, Ограничено Издание

Професионална Шминка Грабеж На Пари На Нетфли, Епски Ајлајнер За Мастило, Ограничено Издание

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Епскиот Течен Ајлајнер За Мастило На Никс Професионална Шминка сега искован Во Злато. Совршете го вашиот филм со мачки со ова ултра-пигментирано, водоотпорно пенкало што создава течни линии без напор со тенок и флексибилен врв на четката. Контролирајте ја дебелината на вашите потези со притискање на само еден допир. Добро и природно, широко и смело изгледот секогаш зависи од вас. Оваа долготрајна формула е направена за да се спротивстави на потта, влажноста, плачењето и врнежите и останува на место додека не кажете кога. Нов и ограничен производ во издание што ви го донесе во љубовно партнерство со Грабежот На Пари На Нетфликс (ла Каса Де Папел) лансирање на последната сезона. Спарете се Со вашите омилени ајлајнери За Професионална шминка ВО НИКС, производи за веѓи, подлога, кармини и многу повеќе! Нетфликс Пари Грабеж (Ла Каса Де Папел) Ограничено Издание Епски Мастило Течен Ајлајнер. Интензивно пигментирана водоотпорна формула. Виткиот и флексибилен врв на четката ви дава целосна контрола врз дебелината на линијата. Создава совршено прецизна и беспрекорна течна линија. Суровост-бесплатно.

За производот

Купувачите избираат и