.

.

Awntech Key West со целосен касета лев мотор со далечински моторизирано повлекување на трескање

Awntech Key West со целосен касета лев мотор со далечински моторизирано повлекување на трескање

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Достапно во повеќе бои и големини. Ткаенините се ткаени со 100 % раствор обоен акрилик, антимикробно предиво и се третираат со UV и обложувања отпорни на вода. Структурата на Awnings вклучува 100% акрилна ткаенина, тешка челик и алуминиум, рамка обложена со бел во прав, рачни и моторизирани опции, двојни обврзани раце и 10-инчен отстранлив валанс. Лев мотор со целосен касета на Key West со далечинско повлекување : Тешка, рамка за професионална оценка е прашок обложена во бела боја.Целосната касета што може да се повлече од Awntech Hampton е на врвот на линијата кога станува збор за повлекување. Зачудувачките бродови целосно собрани бараат само инсталација на заградите и лизгање на тревата на своето место. Доаѓа со стандардни држачи за монтирање на wallидови. Зачувувањето може да се инсталира на многу различни површини како што се тули, штуко, дрво, камен и други. Достапните големини започнуваат со широк 8 „широк до 24“ со проекции од 7 'до 10'.

За производот

Купувачите избираат и