.

.

Сјај За усни Навлажнувачки Сјаен Нелеплив Долготраен Обезбедува Максимално Лизгање На Бојата на меурчиња 4мл

Сјај За усни Навлажнувачки Сјаен Нелеплив Долготраен Обезбедува Максимално Лизгање На Бојата на меурчиња 4мл

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Совршено Спакувано За Лична Употреба Или Како Роденденски Подарок На Пријател Или Мајка, Сопруга, Девојка Или Како Подарок За Денот На Благодарноста, Божиќ И Други Празници. големина На Пакетот : 2. Така, дури и во деновите кога сте лесна шминка, само поставете ја пудрата и основата и вашата волја ќе изгледа нејзина . Qurzzy Повеќе Прилики Q Мазна И Лесна Текстура, Деликатна И Елегантна, Погодна За Шминка Во Сите Сезони, Особено За Канцеларија, Шопинг, Забава.

За производот

Купувачите избираат и