.

.

воксинда женски бикини костим за капење халтер низа триаголник костим за капење костим за капење прикривање за момчиња

воксинда женски бикини костим за капење халтер низа триаголник костим за капење костим за капење прикривање за момчиња

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Пол : Жени/Женски. Шема : Цврста Боја. Стил : Мода И Секојдневен. Сезона : Пролет/Лето/Fall. Прилика : летни костими за капење, забави на плажа, забави за пливање, извори, одмори, сурфање итн. Пакет : 1 поставете табела за големина на костими за капење : . Големина : С Биста : 88см/34,65" Половината : 68см/26,77" Горна Должина : 15см/5,91" Должина На Дното : 25см/9,84"Големина : М Биста : 92см/36,22" Половината : 72см/28,35" Горна Должина : 16см/6,30" Должина На Дното : 26см/10,24"Големина : Л Биста : 97см/38.19" половината : 77см/30.31" горна должина : 17см/6.69" должина на дното : 27см/10.63"големина : xl Биста : 102см/40.16" половината : 82см/32.28" горна должина : 18см/7.09" Должина На дното : 28см/11.02" после : Ние Обезбедуваме Ако Имајте Какви Било Прашања, ве Молиме контактирајте не што е можно поскоро, ние сме среќни да Ви Служиме!. Внимание : Машинско Перење Или Миење Раце, Препорачуваме Со Ладна Вода, Не Користете . Избор : Овие Комплети За Бикини Дизајнирани Да Обезбедат Убаво Вклопување, Прилагодливите Врски На Вратот И Грбот Може Да Се Прилагодат Според Типот На Вашето Тело, Соодветното Бикини Ги Прави Вашите Облини Попривлечни, Тоа Ќе Биде Избор За Летни Костими За Капење На Плажа. Повод : Ова Бикини Поставува Подарок Тропски Одмори, Лето, Плажа, Пливање, Базен И Девојка.

За производот

Купувачите избираат и