.

.

Дами Лето Блузи Екипажот Вратот Маица Краток Ракав Маица Жени Повик Туника Блуза Дневна Облека Пуловер Виолетова 4XL

Дами Лето Блузи Екипажот Вратот Маица Краток Ракав Маица Жени Повик Туника Блуза Дневна Облека Пуловер Виолетова 4XL

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

(Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Печатени Врвови Од Глуварче За Жени, Секојдневни Маици Со Кратки Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Работат Секојдневно, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Слатки Врвови за Жени. Материјал-100% Полиестер. Овие женски и женски маици не се само едноставни и исто така совршен завршен допир за секој спортски или секојдневен изглед. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Дизајн - Овој Празник Блузи За Жени Летни Маици За Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави, Останува Пријатна и Удобна Додека Одите И Од Тренингот или Лежерна Сесија во Оваа Мека и Еластична Набрана Со Странични Врвови. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Секојдневен Блузи Маица Краток Ракав Пуловер Пуловер Тип На Шема : Глуварче Печатени, Копчиња Боја : Бела, Виолетова, Зелена, Сина (Опционално)Големина : М, Л, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиамид, 35% Ленена Должина : Колковите должина На Деколте : Должина На Вратот На Екипажот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Изработен е од меки и дише материјали, доволно издржливи за секојдневно носење.

За производот

Купувачите избираат и