.

.

Лилјани под мост Сликарство печатење на завиткано платно

Лилјани под мост Сликарство печатење на завиткано платно

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Севкупна длабочина - напред кон назад : 1,5 ''. -Најно уметност платно печати од колективот на уметноста Мармонт Хил. Професионално рачно се протега. Севкупна ширина - од страна на страна : 32 ''. Димензии Големина 18 ' 'H x 18 ' 'W x 1. 24 '' h x 24 '' w x 1.

За производот

Купувачите избираат и