.

.

Кардиган За Жени Жени Мода Жена Мода Долги Ракави Еднобоен Костум Удобни Лабави Врвови Блуза Со Долг Капут

Кардиган За Жени Жени Мода Жена Мода Долги Ракави Еднобоен Костум Удобни Лабави Врвови Блуза Со Долг Капут

DEN 239.84

Од стока
Достапно.

Карактеристики : .Тоа го прави повеќе секси и привлечни за носење. Материјал : Полиестер. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.

За производот

Купувачите избираат и