.

.

Злато ПРЕДВОДЕНА Украс Божиќ Светлина-10 Јасна Жица

Злато ПРЕДВОДЕНА Украс Божиќ Светлина-10 Јасна Жица

DEN 303.84

Од стока
Достапно.

Направете Ги Вашите Божиќни украси разговор за соседството со оваа супер светла лед украс светлина. Сјајна огледална завршница со микро ЛЕД светла ќе биде совршен почеток за разговор на Вашата Божиќна прослава оваа сезона. Идеален избор за божиќни забави или украси на отворено. Карактеристики на производот : Боја : проѕирни светилки / проѕирна жица. Број на светилки на украс : 64. Големина на сијалицата : ориз (микро). 48 " олово кабел. Дополнителни Карактеристики На Производот : Транзиција На Светлина за да вклучува бавен сјај и блиц на бранот. Супер светли светилки. Кул на допир. ЛЕД светлата користат 90% помалку енергија. Ако изгори една сијалица, остатокот ќе остане запален. СЕРТИФИЦИРАН И одобрен за внатрешна или надворешна употреба. УЛ адаптер вклучени. 120 волти 60 херци 0,45 засилувачи. Димензии : 10" висок х 4.5" дијаметар 64 ЗЛАТО ПРЕДВОДЕНА украс декоративни божиќ светлина. Топло бело микро ориз светла со јасна жица. Супер светли светилки; кул на допир.

За производот

Купувачите избираат и