.

.

Жените Сончоглед Печатени Удобни Секојдневни Копчиња Трим Екипажот Вратот Кошули Памук Лен Долг Ракав Лабава Вклопуваат Пуловер Врвови Небото Сина XL

Жените Сончоглед Печатени Удобни Секојдневни Копчиња Трим Екипажот Вратот Кошули Памук Лен Долг Ракав Лабава Вклопуваат Пуловер

DEN 478.24

Од стока
Достапно.

59 " Должина : 65см/25. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44. Лесно е да се создаде шармантен изглед.09 "Ракав : 67см/26. Карактеристики : женските секојдневни ленени кошули нема да се видат. Големина.П3 : дали има лош мирис или ве чеша?А3 : нема лош мирис; Изработен од мек и мазен материјал, нема да ве чеша и е удобен против кожата. Материјал : 60% Памук, 40% Лен. Натпревар : оваа кошула може да се носи сама или како кошула за пливање со ками или резервоар внатре. Лабавиот фит половината ќе го скрие стомакот. Прилики : оваа кошула е погодна за секојдневна, секојдневна, датира, клуб, забава, пешачење, отворено, канцеларија, неформална работа, пролетни Маици За Жени Поставени Плус Големина;Женски Плус Големина Долги Ракави Копче До Памучни Кошули;Женски Маици Со Долги Ракави;Животот Е Добар Женски Маици Со Долг Ракав Против Вратот;80-Ти Рок Бенд Маици Женски Гроздобер;Женска Вештерка В-Врат Долг Ракав маица;женски голем џеб долги ракави маици со качулка блуза блузи;женски 3/4 ракави врвови дупки фустан обичен V Вратот БЛУЗИ МАИЦИ;Жени Со Долги Ракави Врвови Обичен Опремени;Блузи За Тинејџерски Девојки 12-14;Жени 3/4 Блуза со Ѕвонче блуза летен екипаж Чипка Врвови Темносина;Жени 3/4 Бел Ракав Блуза Лето врвови од чипка на екипажот;жени плус големина графички маици;женски кошули со долги ракави облечени секојдневно;Женски Есенски Врвови и Џемпери;Маици За Жени За Работа;Блуза За Жени Облечени Секојдневно;Врвови Со Долги Ракави За Жени Секојдневно Лето;Жени Бела Блуза Памучно Копче Преден Фустан Долг Ракав;. > > Прашање И Одговор : П1 : каков материјал од Оваа Кошула?А1 : Изработен од 60% памук, 40% Лен; мек, растеглив и лесен материјал; Удобен за носење.

За производот

Купувачите избираат и