.

.

Кабел За Полнење На Оската Playstation, 10ft

Кабел За Полнење На Оската Playstation, 10ft

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

10 стапки. Оската Кабел За Play Station4 ви овозможува истовремено да играте и ВАШИОТ PS4 контролер. Тој е компатибилен со други микро уреди. Кабелот вклучува велкро обвивка за дополнително управување со кабелот. Компонента видео и стерео аудио кабли. Позлатени конектори. Целосно заштитен за да се намали бучавата ОД ЕМИ И РФИ. Интегрирано олеснување на видот. Масовно пакување. 12 стапки. 25 стапки.

За производот

Купувачите избираат и