.

.

Нурисон Максел Животински Печатење Јаглен 3'10 5'10 Област Килим

Нурисон Максел Животински Печатење Јаглен 3'10 5'10 Област Килим

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Оваа исклучителна колекција На килими Од областа Максел има привлечен асортиман на современи и класични теми изразени во низа апсења на неутрални палети на бои. Со своите прекрасно модерни текстури, возбудливи омбре ефекти и драматични, речиси 3-димензионални дизајни, овие занитвам килими сигурно ќе им дадат визуелна интрига на секој ентериер. Овој возбудливо моден концепт тркач килим од Колекцијата Максел ја симулира современата елеганција на змиската кожа во прекрасно текстура и потресен сив тон. Совршен начин за инјектирање чувство на шик во секој модерен простор. Напредно моќ разбој изградба за одлична вредност и квалитет. Идеален за соби со умерен сообраќај на стапалата. Лесно чистење и одржување на самото место. Килим рампа препорачува. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

За производот

Купувачите избираат и