.

.

Уникатен Разбој Шарени Вилијамсбург Килим Тиркизна Слонова Коска 4' 1 6' 1 Правоаголник Рачно Изработени Шарени Средината На Векот Модерен Совршен За Дневна Соба Кре

Уникатен Разбој Шарени Вилијамсбург Килим Тиркизна Слонова Коска 4' 1 6' 1 Правоаголник Рачно Изработени Шарени Средината На

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Ако барате жив килим за да ја разубавите просторијата, не гледајте подалеку од Колекцијата Вилијамсбург. Од цврсти материи до графички дизајни до сложени обрасци, постои килим Од вилијамсбург за секого. Со тркачи, кругови и правоаголници со различна големина, оваа колекција нема да има проблем да одговара на вашата соба или вашите потреби. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.

За производот

Купувачите избираат и