.

.

Мојата куќа во Тексас, Белфорд, реверзибилен килим на отворено, природно, 7'10 10'10

Мојата куќа во Тексас, Белфорд, реверзибилен килим на отворено, природно, 7'10 10'10

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Ако барате прекрасен и издржлив килим во внатрешна/надворешна област што може да ги издржи елементите, не гледајте подалеку од килимот надвор од белата област на Белфорд од мојата куќа во Тексас! Овој зачудувачки дизајн на медалјон е изработен од полипропилен и е реверзибилен за додадена долговечност. Исто така е лесно да се исчистат и пријателски за миленичиња - совршени за оние неизбежни истури и калливи шепи. Мојата куќа во Тексас е ексклузивна лесна, светла соработка помеѓу декораторот за шик на фарма и нејзиниот сакан американски производител. Внимателно дизајнираната колекција вклучува раскошно меки килими дизајнирани да го поддржуваат секојдневното живеење и да ги натераат сите да се чувствуваат како дома. Ткаени во Андерсон, СЦ. Лесно за чистење, пријателски за миленичиња. Colorfast, дамки и отпорни на барака. Издржлива машина ткаена со карактеристична високо-ниска шема. Добро за области со висок сообраќај. Се препорачува подлога за килим што не е на лизгање (не е вклучено) за да се спречи лизгање, да се обезбеди амортизирање и да се избегнат брчките.

За производот

Купувачите избираат и