.

.

Чувар на брчки Цветни, Фл оз Течен Омекнувач И Регенератор

Чувар на брчки Цветни, Фл оз Течен Омекнувач И Регенератор

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Надградете ја вашата тактика за борба против брчки со Омекнувач На Цветни Ткаенини Со Штитник за Брчки. Неговиот пробив, формулата против брчки продира во влакната на ткаенината, омекнувајќи ги и релаксирајќи ги за да не се формираат брчките во облеката. Дајте му на вашата облека подобрена мекост, свежина, флексибилност и еластичност, додека сепак ги заштитувате од истегнување, избледување и замаглување. Само додадете Штитник за Брчки како и секој течен омекнувач за перење (измерете и додајте го во диспензерот во машината за перење) и сите ќе почнете да ја гледате разликата во Штитникот за Брчки. Сакате уште поголема моќ за борба против брчките. По миењето, користете Чаршафи За Омекнувач За Омекнувачи На Брчки За дополнителна заштита од брчки. Живејте го секој момент без брчки-грижете се, од утрински состаноци до изненадувачки капки од вашиот шеф. Менувач на игри за нега на перење : регенераторот за Ткаенина За Заштита Од Брчки ја штити облеката од брчки додека ја носите. Ова моќни влакна за омекнување и релаксирање на ткаенината, подобрување на флексибилноста и еластичноста на облеката. Уживајте во истата Мека мекост, свежина и моќ против истегнување, избледување и замаглување. Безбеден за употреба И ВО МАШИНИ ЗА перење И во машини ЗА перење, само измерете и додадете во диспензерот на машината за перење. Дали она што пеглите и паробродите не можат : помагаат да се запре формирањето на брчките на прво место. Помага да не ве фатат брчки во моменти што се важни. 48 течни унци.

За производот

Купувачите избираат и