.

.

Bluetooth 4. Адаптер Dongle За Лаптоп Компјутер Десктоп Стерео Музика, Skype Повик, Тастатура, Глувчето, Поддршка На Сите Windows 8. ХП Виста

Bluetooth 4. Адаптер Dongle За Лаптоп Компјутер Десктоп Стерео Музика, Skype Повик, Тастатура, Глувчето, Поддршка На Сите Windows

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

✦Широко поддржува Победа од 32 бита/64 бита 10/8/7/ Виста XP И Linux, овозможува КОМПЈУТЕР или лаптоп да поврзуваат уреди со bluetooth, како паметни телефони, глувче,звучници,слушалки. Топли Совети : . €Ниска Енергија●USB bluetooth dongle ја применува најновата bluetooth 4. ●Широка Компатибилност●Поддржете 32bit/64bit Победа 10/8/7/ Vista XP И Linux, овозможува КОМПЈУТЕР или лаптоп за поврзување на bluetooth-овозможени уреди, како паметни телефони, глувче,звучници,слушалки.Не работат Со Мек ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ, Автомобил стерео системи или Телевизори. Спецификации : .

За производот

Купувачите избираат и