.

.

Wor 809C Бунтовнички Тркало 18X9

Wor 809C Бунтовнички Тркало 18X9

DEN 5759.68

Од стока
Достапно.

краток опис не е достапен Worx 809 C Бунтовнички Тркало 18 X9 : Големина : 18 X9. Бројот на навртки, централното капаче и големината на усните може да варираат во зависност од дијаметарот, ширината, шемата на завртките и поместувањето. Тестирајте ги сите тркала на возилото пред монтирање гуми. Монтираните тркала се сметаат за користени и не се враќаат.

За производот

Купувачите избираат и