.

.

Brinley Co. женски удобно пена по поштенски клин пчела

Brinley Co. женски удобно пена по поштенски клин пчела

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Спортски и практичен, Јаела е тркалезен порт вегански кожен чизми детален со патенти на страните за непречен влез. Овој изглед на Brinley Co. има топол факс-fur трим за да ве задржи пријатно додека сте надвор и околу студот. Дебел гаден ѓон и удобна пена од 4 мм ™ стапало го завршува овој пријатна слабо изглед. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : Скриен клин. Висина на платформата : 1 1/2-инчен. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. Врвен обем : 10 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Двоен поштенски. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 4 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и