.

.

Чудо на избирање на сандалите на плажа на плажа на плажа

Чудо на избирање на сандалите на плажа на плажа на плажа

DEN 314.56

Од стока
Достапно.

Подгответе се малку за некоја забава на сонцето со овие сандали со пети за неа од Wonder Nation. Стилот на лизгање. Останете каиш за одлично вклопување и лесно вклучување и исклучување. Пад на пети за заштита. Исечоци за вентилација. Лесна и цврста конструкција на ЕВА. Рачно изработено горно и единствено. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и