.

.

Трговска марка ликовна уметност Работник за плантажа на ветерни турбини Канвас уметност од oshош Биер, црна мат, рамка од бреза

Трговска марка ликовна уметност Работник за плантажа на ветерни турбини Канвас уметност од oshош Биер, црна мат, рамка од бреза

DEN 2601.60

Од стока
Достапно.

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Работник за плантажа на ветерни турбини“ платно уметност од oshош Биер, Црна мат, рамка од бреза : Уметник : oshош Биер. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Купувачите избираат и