.

.

Морски пристаниште со брод со брод за транспорт Сликање сјај сиво врамен уметнички печатен wallид уметност

Морски пристаниште со брод со брод за транспорт Сликање сјај сиво врамен уметнички печатен wallид уметност

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат Стандард : 21 x 1,7 x 17 преголеми : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно hand stretched over a durable wood foundation and then mounted securly into a Modern Box Frame. Artwork Relates To : Boat, Transportation, Waterfront, Water, Watercraft. Design by Robert Johnson. Living Room, Den, Hallway, Office, Entryway, Study, Трпезарија или соба за кревет.

За производот

Купувачите избираат и