.

.

Кратко од женски Бермуда на Ли Ридерс

Кратко од женски Бермуда на Ли Ридерс

DEN 305.60

Од стока
Достапно.

Обичниот, секојдневниот стил не се подобрува. Безвременски шорцеви во Бермуда од колекцијата Ли возачи се главен дел што работат за секоја пригода. Нивниот мидреј и 9 "inseam ви даваат удобност што треба да ја направите дури и во најпрометните денови. Стилски миења на тексас и иконите на џебовите на Ли Спајд, го воздигнуваат вашиот изглед за да можете да го освоите денот со доверба. Редовно вклопување. Копче лета. Ли Спајд задниот џеб. Среден пораст. 9 "ИНСЕАМ.

За производот

Купувачите избираат и