.

.

Шампионски женски ролерски боксер

Шампионски женски ролерски боксер

DEN 639.84

Од стока
Достапно.

Шампионски женски ролерки за спиење е совршен за релаксирање и зачувување. Атлетик инспирирана, направена со мека, памучна мешавина со француски Тери внатре. Прилагодлива половината за влечење за да ја прилагодите вашата вклопување. Мека, памучна мешавина ткаенина со француски Тери однатре. Атлетски инспириран дизајн. Прилагодено вклопување со прилагодлива лента за половината. C логото на долниот фронт. Содржина на ткаенина : 60% памук, 40% полиестер. Земја на потекло : Индија. Нега на ткаенина : Машинско миење топло. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Не железо . стил : cslrlb. Достапно во големини SM-2 X.

За производот

Купувачите избираат и