.

.

Трговска марка ликовна уметност Апстракт 08 Канвас уметност од Мако, бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност Апстракт 08 Канвас уметност од Мако, бел мат, дрвена рамка

DEN 2601.60

Од стока
Достапно.

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини на трговска марка ликовна уметност „Апстракт 08“ платно уметност од Мако, бел мат, дрвена рамка : Уметник : Мако. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Купувачите избираат и