.

.

С. Поло Асн. Микрофибер без жица за жени, 3-пакувања, големини 32А-38ДД

С. Поло Асн. Микрофибер без жица за жени, 3-пакувања, големини 32А-38ДД

DEN 455.84

Од стока
Достапно.

Повлечете го вашиот изглед заедно со овој градник без жица од микрофибер од американскиот Поло Асн. Изработен со непречен дизајн во мека, истегната ткаенина која е невидлива под облеката, има поддршка за поттикнување за акцентуален лифт и широки прилагодливи ленти за совршено удобно вклопување. Доаѓа во удобен дво-пакет, така што никогаш нема да бидете без вашиот нов омилен градник. Материјал : 90% најлон/10% спандекс. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 градници. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 34 C. Вид на чаши : склекови. Покриеност : Целосно покритие. Ниво на поддршка : без жица. Затворање : Задна кука и око. Ремени : Прилагодливи ленти. Карактеристики : Мека ткаенина за микрофибер; Беспрекорен дизајн; дизајн без ознаки. Микрофибер без жица за жени ги турка градниците од американскиот Поло Асн.

За производот

Купувачите избираат и