.

.

ПЕТ РЕПУБЛИКА МАТ и кучиња четка за заби - големина мала, од 6

ПЕТ РЕПУБЛИКА МАТ и кучиња четка за заби - големина мала, од 6

DEN 575.20

Од стока
Достапно.

Цврстината на влакната е тестирана и контролирана за да се намали ризикот да му наштети на вашето домашно милениче, но сепак да го оптимизира ефектот што го четка од валканикот и забен камен. Овој пакет доаѓа со сет од 6 четки за заби. Отворањето на четката за заби на прстот е со дијаметар 1/2 ". Четката за хигиена на прстот ви го даваат најлесниот начин да ги исчистите забите на вашето куче. Дизајнот ви дава целосна контрола за да ги достигнете оние тешко за да стигнат до области. Овие работи за двете мали и голема раса миленичиња. ПЕТ РЕПУБЛИКА МАТ и кучиња четка за заби - големина мала, пакет од 6.

За производот

Купувачите избираат и