.

.

Милвоки Пивара MLB Brewers BTL Stopper X12

Милвоки Пивара MLB Brewers BTL Stopper X12

DEN 543.84

Од стока
Достапно.

Не користете обична плута или капак за повторно да ги запечатите шишињата со вино, наместо да го прикажете шишето во стил со омилениот тим на MLB со овој еден од еден вид стопер за керамичко шише во форма на бејзбол. Декорирани со шарени тимски графики, овие ќе бидат сигурни дека ќе го воодушеват секој обожавател. БПА-без! MLB Milwaukee Brewers 2-пакувачки шише за стоп : Лесна употреба. БПА-без. Индивидуални мерки на производи 1,5 "x 1,5" x 3,5 ".

За производот

Купувачите избираат и