.

.

Ванс Ко.

Ванс Ко.

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Чевли за фустани што комбинираат висок стил со целодневна удобност, Ворик од Ванс Ко. Акцент на крило и контрастн текстурен дизајн, подобрена со детали за брошуми, го врзува ова дербито на чипка. Нежните вегански кожа, лесна надворешна плоча на Ева и стапало од пена од 4 мм меморија од пена обезбедуваат супериорна поддршка. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал за надворешни работи : Ева (етилен винил ацетат). Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . случајно. Облечи.

За производот

Купувачите избираат и