.

.

Finn Deer Print Sherpa Fleeced Faw Faw Claint

Finn Deer Print Sherpa Fleeced Faw Faw Claint

DEN 592.00

Од стока
Достапно.

Ако сакате закопчување под меки и пријатни ќебиња во текот на ладните временски месеци, ова елегантно ќебе е за вас! Супер мека, еластична и со шик дизајн, изработена е од неверојатно мека ткаенина која веднаш ќе испрати проток на топлина низ целото тело. Завиткајте се со тоа во студени ноќи и оставете си да се развивате додека мускулите се опуштаат. Исто така е одлично за гости за патувања, возења со автомобили, седење на клупи за време на спортски игри, кина во погони и многу повеќе! Реверзибилни занаети со ќебе со руно од Шерпа со најголем квалитет од 100% микрофибер полиестерска ткаенина Сите слоеви за трајна употреба - оваа удобна, пријатна и ултра -плуска топло ќебе за шерпа обезбедува подобро отпорно на избледување и дамки од памучните ќебиња - за разлика од памукот има мала еластичност за да ја повлече формата, Микрофибер ќебе нема да биде со време . Грижа : Машината што може да се мие. Тешка категорија и пријатна. Елегантен и убав дизајн на печатење на елени.

За производот

Купувачите избираат и