.

.

Marvel Deadpool Man's Canvas Slip-On Sneaker

Marvel Deadpool Man's Canvas Slip-On Sneaker

DEN 367.84

Од стока
Достапно.

Од 1939 г. Ако сакате стрипови и суперхерои, тогаш ќе ја сакате оваа патека за лизгање на платно на машкото платно. Оваа патика има акционо спакувано платно за печатење на екранот Deadpool, за да го извадите вашиот внатрешен супер херој. Другите карактеристики на оваа кул патики вклучуваат дизајн на лизгање што го прави зачекорувањето во и надвор од овие безболни и лесни. Инспириран од еден од најомилените ликови на Марвел стрипови, ова лизгање на машката платно од машка платно ги повтори хумористичните, пополнети и цинични квалитети што го прават Дадпул Антихерој тој. Носете ја иконската маска на омилената суперхерој во стил и зачувајте го денот со оваа патека за лизгање на платно на машкото платно. Слики за лизгање на машка платно од машка платно : чевли. Патики со лизгање. Платно за печатење на екранот горе. Марвел стрипови. Достапно со црвено. Избришете чиста со крпа кога е потребно.

За производот

Купувачите избираат и