.

.

Обединети ткајачи елоквентни мандолин мулти -област килим или тркач

Обединети ткајачи елоквентни мандолин мулти -област килим или тркач

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Дебела и луксузна на допир, овој килим со премиум област ќе додаде богатство и класа на вашиот веќе стилски декор. Кул, неутрални тонови на сива боја со деликатни пукања во боја обезбедуваат совршен спој на современ и класичен за вашиот простор. Внимателно изработено во Турција од висококвалитетен полиестер, оваа област килим е екстра мека и ќе трае следните години. Висина на кадифен куп за додадена мекост. Висококвалитетен полиестер за сјај. Намалена моќ во Турција, давајќи издржливост и сила. Достапно во широк спектар на големини. Вакуум редовно без Beater Bar. Совршен за области со висок сообраќај. Енергијата се наomираше за долготрајна привлечност и издржливост.

За производот

Купувачите избираат и