.

.

Девојки за деца во Урбана Република Девојки Сатеен бомбаш јакна, големини 12м-4Т

Девојки за деца во Урбана Република Девојки Сатеен бомбаш јакна, големини 12м-4Т

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Совршен завршен допир на нејзината облека од денот. Јакната на бомбардерот „Урбан Република“ на Урбана Република доаѓа во најразлични смели отпечатоци и обрасци со лента со ленти со ленти со ребрести варсити за ладен, спортски изглед. Стил со симпатичен врв и удобно влечење на фармерки за обичен изглед што ќе го сака. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две на страни. Карактеристики : печатена ткаенина Sateen; Варсибилна лента со ленти на деколте и манжетни. Урбана Република Сатеен бомбаш јакна за девојчиња за мали деца.

За производот

Купувачите избираат и