.

.

Mohawk Home Icarus затворен ткаен тркач килим, крем, '2'11

Mohawk Home Icarus затворен ткаен тркач килим, крем, '2'11

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Совршено акцент на кој било простор за живеење со украсниот медалјонски стајлинг на колекцијата на килими од областа Икар од Мохавк Дом. Создадено со премија полипропилен и полиестерска мешавина од предиво, нудејќи раскошна мекост со супериорна моќност на отпорност на дамки и сигурна еластичност што напредува во зафатените простори. Паметен избор за области со голем сообраќај и домаќинства со деца и миленичиња. Достапно во повеќе димензии, овој килим е идеален за додавање стил на различни простори како што се дневна соба, трпезарија, спална соба, канцеларија, кујна, влез, ходник и многу повеќе. Полиестерскиот куп има меко чувство и богата боја. Поддршката за спреј за спреј за палто, нуди долготрајна издржливост и фиксна форма на места со висок сообраќај. Дамки и отпорни на избледени. Висината на купот со низок профил нуди идеална функционалност за области со висок сообраќај, под мебел и во влезовите бидејќи нема да ги попречува влезовите. Вакуум редовно и место чисто со раствор на благ детергент и вода; чисти професионално кога е потребно. Крем/ткаен/2 'x 3' 8 ".

За производот

Купувачите избираат и