.

.

College Collection omensенски самар tru удобност пена со високи петици на пети

College Collection omensенски самар tru удобност пена со високи петици на пети

DEN 480.00

Од стока
Достапно.

Нашите потпетици на платформата Samarr од колекцијата Gournee сигурно ќе станат омилени благодарение на 4 -та мин. Овој стил на тркалезна пети нуди изглед на нозе со смела потпетица на платформата. Веганска кожа и класична лента за токи го завршуваат дизајнот за класично шик изглед што може да го носите на повторување. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Платформа. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

За производот

Купувачите избираат и