.

.

Деца од Гаранималс момчиња со долг ракав термички, големини 4-10

Деца од Гаранималс момчиња со долг ракав термички, големини 4-10

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Ажурирајте ја модата на вашето момче, започнувајќи со оваа термичка кошула со долг ракав со ладни, шарени предни графички отпечатоци од 365 деца од Гаранималс. Оваа термичка кошула на момчињата, изработена во удобна мешавина од памук, може да се спари со неговите омилени 365 детски панталони за целосна секојдневна облека… совршена за училишните денови и забавно време за викенд! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Преден графички принт. Долга ракава на момчињата со долга ракав од 365 деца од Гаранималс.

За производот

Купувачите избираат и