.

.

Студената индустрија по јога класа или истурете стаклена фраза алкохолен пијалок хумор врамуван wallиден уметнички дизајн од Дафне Полсели, 24 30

Студената индустрија по јога класа или истурете стаклена фраза алкохолен пијалок хумор врамуван wallиден уметнички дизајн од

DEN 719.84

Од стока
Достапно.

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност“. Ние започнуваме со литограф на ГИКЕЕ, монтиран на дрво, и го завршиме со завршница на мозочен удар со текстура. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 24 x 1,5 x 30 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

За производот

Купувачите избираат и