.

.

Време на празници Сјајни украси на мраз, броење, скапоцен камен

Време на празници Сјајни украси на мраз, броење, скапоцен камен

DEN 348.32

Од стока
Достапно.

Орнаментите на броењето на „Сјај за време на празник“, „Сјајниот скапоцен камен“, се убав додаток на вашиот украсен украс, координирајќи се со кој било стил. Овие украси на Icicle обезбедуваат сјајна завршница во чудесната боја на скапоцен камен. Секој украс мери во должина од 5 инчи. Направено од пластика и полиестер, украсите за сјај на празници за време на празниците, сјајни украси на слабината, ја имаат целата празнична убавина без пробивање на стаклото, што ги прави совршен додаток на домовите со деца и миленичиња. Користете ги овие украси за да ги украсите вашите дрво, венци, подароци, мантили или каде било каде што имате декор за одмор. Време на празници Сјајни украси на мраз, 24 брои, боја на скапоцен камен : Камела за заби. Координирање на боја за секој декор. Сјајно завршување. 24 броење пакет. Направено од пластика и полиестер. Одлично за домови со деца и миленичиња. Објавена пластична дупка во врвот за виси. Складирајте безбедно во мала кутија, со секој украс завиткан во хартија за ткиво. Модел # : C6120145 B-WM.

За производот

Купувачите избираат и